BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Sri Lanka

* Tylko do końca sierpnia

Przedstawiam Wam mój flagowy wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Odbywa się on tam, gdzie dżungla spotyka się z oceanem, czyli na pięknej i dzikiej wyspie Sri Lance.

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, niezwykłej natury, prawdziwego wyspiarskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, mnóstwo słońca, świetnych fal surfingowych dla początkujących i średnio-zaawansowanych, aktywnie spędzonego czasu, duchowych momentów, palm kokosowych i wiele nieoczekiwanego!

DSC05781

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT NA SRI LANCE

Co mnie czeka?

Co spakować?

PLAN DNIA

Każdy niezwykły dzień zaczniemy od porannej sesji jogi. Zjemy wspólnie pyszne, lokalne śniadanie a po chwili odpoczynku wyruszamy na najlepszy danego dnia spot na surfing. Po południu możesz znów pływać na falach lub odpoczywać nad basenem, plażować, eksplorować okolicę.

Czas na jogę! Po całym dniu pełnym wrażeń wyciągamy maty i podróżujemy wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną do Was sekwencją ruchową. Na zakończenie idealnego dnia, duża porcja lokalnie przygotowanej kolacji czeka na nas przy wspólnym stole. 

Cały wyjazd zaplanowałam zgodnie z surfingowym lifestylem, który praktykuję od lat. Pokażę Ci moje ulubione miejsca, których turyści z reguły nie doświadczają. Nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Przygodę Życia!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Aktywności

W cenie

Dodatkowo dostępne

Kiedy?

14.11 - 21.11.2023
8 dni (Camp odbywa się przy min. 5 uczestnikach)

Gdzie?

Surf&Yoga Surf Camp, Plaża Mirissa,
Sri Lanka

Jak?

950 EUR za osobę
(Bez Przelotu i ubezpieczenia podróży)

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Rezerwacja miejsca na Blond Surf & Spirit Retreat, Sri Lanka 2023

  1. Wpłać zadatek w wysokości 350 EUR na konto:

Magdalena Moszko     IBAN: LT09 3250 0658 5201 4754       BIC: REVOLT21

     2.   Wyślij potwierdzenie przelewu, dane osobowe oraz godziny lotów na email: magdalena@blondsurf.com

 

Stworzono z pasją,

Blond Surf