BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Malediwy

Przedstawiam Wam mój flagowy wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Odbywa się on na prześlicznych Malediwach, odosobnionych wyspach Oceanu Indyjskiego!

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, niezwykłego piękna natury, prawdziwego wyspiarskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, mnóstwo słońca, świetnych fal surfingowych, aktywnie spędzonego czasu, duchowych momentów, palm kokosowych i wiele nieoczekiwanego!

jailam-rashad-lT9rqfG7lcQ-unsplash

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT NA MALEDIWACH

Co mnie czeka?

Co spakować?

PLAN DNIA

Twój niezwykły dzień zaczniemy od porannej sesji jogi, powitania słońca i chwili mindfulness. Zjemy wspólnie pyszne, lokalne śniadanie. Po chwili odpoczynku wyruszamy na najlepszy danego dnia spot na surfing (lub snorkeling). Czas na tropikalny lunch i relaks w cieniu palmy kokosowej.

Po południu możemy pływać na falach lub wybrać inne aktywności w zależności od warunków: snorkelować z egzotycznymi gatunkami świata podwodnego (rekiny, żółwie, płaszczki, manty), eksplorować wyspę lub spędzimy całe popołudnie na oddalonym od reszty świata 'sand banku’ – jak z pocztówki. Będą też chwile tylko dla Ciebie – na personalny retreat i odpoczynek.

Czas na jogę! Po całym dniu pełnym wrażeń wyciągamy maty i podróżujemy wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną do Was sekwencją ruchową. Z dnia na dzień robimy progresywne i różnorodne praktyki tak, abyś jak najwięcej skorzystał z warsztatów w sferze duchowej. Na zakończenie idealnego dnia, duża porcja lokalnie przygotowanej i dopasowanej do Twojej diety kolacji czeka na nas przy wspólnym stole. 

Cały wyjazd zaplanowałam zgodnie z surfingowym lifestylem, który praktykuję od lat. Pokażę Ci moje ulubione miejsca, których turyści z reguły nie doświadczają. Ciężko opisać słowami ten niepowtarzalny wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat, więc nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Przygodę Życia!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Aktywności

W cenie

Dodatkowo dostępne

Kiedy?

29.03 - 06.04.2023

Gdzie?

Wyspa Guraidhoo, Południowe Malediwy

Jak?

ALL INCLUSIVE za osobę*: 1,300 USD
(* Bez Przelotu i ubezpieczenia podróży)

*Wymaga się minimum 5 uczestników do organizacji wycieczki. (Jeśli mniej – niektóre z aktywności nie odbędą się)

*Zajęcia surfingowe i łódka mocno zależą od warunków pogodowych.                                    *Płatność jest bezzwrotna.

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Rezerwacja miejsca na Blond Surf & Spirit Retreat, Malediwy 2023

  1. Wpłać zadatek w wysokości 500 USD na konto:

Magdalena Moszko     IBAN: LT09 3250 0658 5201 4754       BIC: REVOLT21

     2.   Wyślij potwierdzenie przelewu, dane osobowe oraz godziny lotów na email: magdalena@blondsurf.com

Stworzono z pasją,

Blond Surf