BLOND SPIRIT

BLOND SPIRIT to marka poświęcona rozwojowi duchowemu.

Sprawdź moje darmowe lekcje jogi, medytacje oraz więcej inspiracji na angielskiej stronie: Blond Surf

Samorozwój, mindfulness, joga, techniki relaksacji i oddechu, wyzwolenie emocji poprzez taniec, świadomość ciała, kręgi, ceremonie, żywioły, energia, medytacja dynamiczna, bliskość z naturą…

Jeśli którekolwiek z powyższych zagadnień wzbudza w Tobie zainteresowanie – serdecznie zapraszam na warsztaty BLOND SPIRIT! Łączę ze sobą elementy, których nauczyłam się od przepięknych ludzi praktykujących rozwój duchowy jako życiową ścieżkę, inspirując w zakątkach Ziemi od Australii, przez Indie, po Gwatemalę. Aktualne eventy w Polsce i za granicą znajdziesz na mediach społecznościowych.

Kilkudniowe szkolenia, które pozwolą Ci zagłębić się w siebie i swoje potrzeby, poświęcić czas na bycie tu i teraz, refleksję, detoks ciała i umysłu. Warsztaty jogi zaszczepią w Tobie ziarno, które będzie kwitnąć tygodniami. Inspiracja zdrowym trybem życia i wdrażaniem jogi w codzienność daje natychmiastowe efekty! Warsztaty wyjazdowe gwarantują Ci dni w bezstresowej atmosferze, w uroczym miejscu blisko natury, ze strefą relaksu i różnorodnymi praktykami, w optymalnych warunkach spokoju i regeneracji.

Czego mogę się spodziewać podczas warsztatów wyjazdowych Blond Spirit?

ALL INCLUSIVE: nocleg + wyżywienie + praktyki

Joga Vinyasa

Joga Nidra i Yin Joga

Medytacja i koncentracja

Praca z Oddechem

Taniec swobodny

Ceremonia kakao

Krąg powitalny i pożegnalny

 

Jesteś Pracodawcą lub Pracownikiem Firmy, która chciałaby wprowadzić Jogę Online?

Zachęcam do niewielkiej, a jakże ważnej inwestycji w dobre samopoczucie oraz zdrowie psychiczno-fizyczne pracowników. Nigdy nie było to łatwiejsze niż teraz, gdy możemy połączyć się online na krótką sesję relaksacji, integracji oddechu i stretchingu, odpowiednio dobranych do Twoich potrzeb.