Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Moszko.

Jestem life coachem, trenerką NLP, autorką, intruktorką jogi oraz surfingu. Pasjonuję się zdrowym stylem życia, podróżami, komunikacją międzyludzką oraz metodami mindfulness.

Założyłam tę stronę internetową, aby móc podzielić się z Wami wiedzą oraz umiejętnościami zdobytymi na przestrzeni lat. Doświadczenie staram się zdobywać u samego źródła, tak jak surfing w Australii czy joga w Indiach. Uczę się od ludzi sukcesu – nie tylko materialnego, ale przede wszystkim duchowego. Samorozwój jest powołaniem każdego z nas! Ja łączę go z zabawą, naturą, radością i odkrywaniem tajemnic pięknego świata.

Inspiruję do przekraczania własnych limitacji, poszerzania strefy komfortu i ewaluacji swoich nawyków, które decydują o jakości Twojego życia. Pracuje nad połączeniem ciała i umysłu, oraz na podświadomych procesach posługując się narzędziami z jogi, mindfulnessu, coachingu, NLP oraz surfingu.

TERAZ to jedyny moment, który naprawdę istnieje, to wszystko co mamy. Im więcej uwagi zwracasz na małe momenty codzienności, tym bardziej żyjesz pełnie i prawdziwie; bez żalów z przeszłości, czy przewidywania przyszłości. Bądźmy wdzięczni za to, kim jesteśmy dziś i zrozummy, że wszystko wokół dzieje się dla nas. Aby rosnąć. Aby kochać.

Wiele małych kropli wody tworzy ogromny ocean. Każda z nich ma znaczenie. Zmiany zaczynajmy od siebie i Wszechświat podąży w dopasowaniu najlepszych możliwych scenariuszów.

signature