Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Moszko.

Jestem life coachem, trenerką NLP, autorką pierwszego w Polsce podręcznika do nauki surfingu – Blond Surf, instruktorką jogi oraz surfingu. Pasjonuję się zdrowym stylem życia, podróżami, komunikacją międzyludzką oraz metodami mindfulness. Prowadzę warsztaty tańca ekstatycznego, ceremonie kakao, oczyszczenia i otwarcia serca.

Moim celem jest radość i satysfakcja z pracy, która niesie ludziom wartość i wzbogaca ich życie. Jestem tutaj, aby dzielić się z Wami umiejętnościami oraz inspiracjami zdobytymi na przestrzeni lat.

Doświadczenie i wiedzę staram się zdobywać u samego źródła. Surfing w Australii, jogę w Indiach, a duchowe ceremonie –  u źródeł z Ameryki Środkowej. Uczę się od ludzi sukcesu. Szczęście i spełnienie jest powołaniem każdego z nas! 

Inspiruję do przekraczania własnych granic, poszerzania strefy komfortu, ewaluacji codziennych nawyków i priorytetów. Pracuję holistycznie, łącząc mądrość ciała i umysłu, oraz na podświadomych procesach. Posługuję się narzędziami między innymi z filozofii Jogi, Mindfulness, Coachingu, NLP, pracą z emocjami oraz rozwojem w sporcie – surfingu.

TERAZ to jedyny moment, który naprawdę istnieje, to wszystko co mamy. Im więcej uwagi zwracasz na małe momenty codzienności, tym bardziej żyjesz pełnie i prawdziwie; bez żalów z przeszłości, czy przewidywania przyszłości. Bądźmy wdzięczni za to, kim jesteśmy dziś i zrozummy, że wszystko wokół dzieje się dla nas.  Mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy. Coaching pozwala uwolnić nasz pełny potencjał!

Wiele małych kropli wody tworzy ogromny ocean. Każda z nich ma znaczenie. Zmiany zaczynajmy od siebie i Wszechświat podąży w dopasowaniu najlepszych możliwych scenariuszów.

signature