Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Moszko.

Jestem life coachem, trenerką NLP, autorką pierwszego w Polsce podręcznika do nauki surfingu – Blond Surf, instruktorką jogi oraz surfingu. Pasjonuję się zdrowym stylem życia, podróżami, komunikacją międzyludzką oraz metodami mindfulness.

Moim celem jest radość i satysfakcja z pracy, która niesie ludziom wartość i wzbogaca ich życie. Jestem tutaj, aby dzielić się z Wami wiedzą oraz umiejętnościami zdobytymi na przestrzeni lat.

Doświadczenie staram się zdobywać u samego źródła, tak jak surfing w Australii czy joga w Indiach. Uczę się od ludzi sukcesu – nie tylko materialnego, ale przede wszystkim duchowego. Samorozwój jest powołaniem każdego z nas! Ja łączę go z zabawą, naturą, radością i odkrywaniem tajemnic pięknego świata.

Inspiruję do przekraczania własnych limitacji, poszerzania strefy komfortu i ewaluacji swoich nawyków, które decydują o jakości Twojego życia.

Pracuję holistycznie, łącząc mądrość ciała i umysłu, oraz na podświadomych procesów. Posługuję się narzędziami między innymi z filozofii Jogi, Mindfulness, Coachingu, NLP oraz rozwoju w sporcie oraz surfingu.

TERAZ to jedyny moment, który naprawdę istnieje, to wszystko co mamy. Im więcej uwagi zwracasz na małe momenty codzienności, tym bardziej żyjesz pełnie i prawdziwie; bez żalów z przeszłości, czy przewidywania przyszłości. Bądźmy wdzięczni za to, kim jesteśmy dziś i zrozummy, że wszystko wokół dzieje się dla nas.  Mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy. Coaching pozwala uwolnić nasz pełny potencjał!

Wiele małych kropli wody tworzy ogromny ocean. Każda z nich ma znaczenie. Zmiany zaczynajmy od siebie i Wszechświat podąży w dopasowaniu najlepszych możliwych scenariuszów.

signature