Cześć kochani!

Zapraszam wszystkich do rozpoczęcia sezonu 2022 na Półwyspie Helskim, już w majówkę!

Od 1 maja do 1 września będę prowadziła zajęcia jogi w Chałupach, na kempingu Chałupy 3, przy szkole Paliki Surf / Kite Zone.

Yoga Vinyasa oraz Yin Yoga odbędą się dla Was 3 razy w tygodniu, w godzinach wieczornych. SUPer Yoga natomiast – w każde dni bezwietrzne.

Które zajęcia wybrać?

Yoga Vinyasa to tradycyjnie znane flow ruchów. Standardowo zaczynamy od krótkiej medytacji i pracy z oddechem, żeby przez 45 minut popłynąć w ruch aktywując i wzmacniając całe ciało. Pracujemy nad koncentracją, balansem, siłą i mobilnością. Na koniec, wszystkich ulubiona, relaksacja. 

Yin Yoga to zwolnienie codziennego tempa. To przeciwieństwo gonienia i bycia w pośpiechu. Tutaj zatrzymujemy się w pozach na 2-5 minut i delikatnie pogłębiamy ruch pracując z siłą grawitacji. Te zajęcia to regeneracja, zadbanie o ciało, tkanki wewnętrzne, stawy, kontuzje, relaks i odnowa.

SUPer Yoga to zajęcia delikatnego flow ruchowego na deskach Stand Up Paddleboard. Kotwiczymy w ustronnym miejscu zatoki, gdzie w niepowtarzalnej atmosferze pracujemy nad ciałem i umysłem. Dobra zabawa i piękna regeneracja, odrywając się od wszystkiego, co zostawiamy na brzegu.

Kontakt i zapisy

w biurze szkoły PALIKI SURF

Letnia Praktyka Jogi na Półwyspie Helskim

Dostępne zajęcia:

YOGA VINYASA – ‘Klasyczne zajęcia jogi’, czyli tzw. flow – sekwencja ruchów, które pobudzą i wzmocnią ciało. Szczegółowo dobrane pozycje poprawiają świadomość, mobilizują siłę mięśni oraz ich rozciągnięcie. Jest to kompleksowy trening mobilnościowy, który genialnie rozgrzeje ciało i umysł.

YIN YOGA – Relaks, rozciągnięcie, regeneracja. Idealny trening po dniu spędzonym na stoku. Przy spokojnej muzyce, zostajemy w pozycjach przez nieco dłuższy okres czasu. Rozciągamy tym razem nie mięśnie, a stawy i modelujemy tkanki głębokie, które kształtują nasze ciało!

SUPer Yoga to zajęcia delikatnego flow ruchowego na deskach Stand Up Paddleboard. Kotwiczymy w ustronnym miejscu zatoki, gdzie w niepowtarzalnej atmosferze pracujemy nad ciałem i umysłem. Dobra zabawa i piękna regeneracja, odrywając się od wszystkiego, co zostawiamy na brzegu.

Wszystkie zajęcia zawierają elementy medytacji, koncentracji i ćwiczenia oddechowe! Joga pozwoli Ci na zatrzymanie się w czasie, bycie w obecnej chwili, poświęcenie uwagi sobie i temu, czego tak naprawdę potrzebujesz

Kiedy?

Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, systematycznie przez cały sezon letni, od 1 maja do 1 września!

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA

YOGA VINYASA: 18.00

YIN YOGA: 19.00  

SUPer YOGA: dni bezwietrzne

  • Maty i sprzęt do ćwiczeń są dostępne
  • Należy ze sobą zabrać jedynie wygodny strój (w przypadku Yin Yogi może się przydać bluza lub ciepłe skarpetki)
  • Zajęcia płatne na miejscu: 40 PLN
  • SUPer yoga to koszt 80 PLN
  • Zapisy przez biuro szkoły Paliki Surf: 602 833 224

Gdzie?

’Kite łączka’ zaraz obok szkoły Paliki Surf / Kite Surf na kempingu Chałupy 3

https://www.palikisurf.pl

W razie pytań, zapraszam do kontaktu tel.:

Paliki Surf – 602 833 224

Magda – 573 463 347

lub mailowo:

Paliki Surf – info@palikisurf.pl

Magda – magdalena@blondsurf.com

Jak?

Zajęcia są otwarte dla każdego chętnego. Poziom jest zróżnicowany tak, że każdy skorzysta.

Proszę się kierować do Recepcji szkoły Paliki Surf, gdzie team pokieruje dalej.

Ile?

Pojedyncze zajęcia są w cenie 40 PLN, płatne na miejscu.

Zajęcia SUPer Yogi to koszt 80 PLN. Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Kontakt i zapisy

w biurze szkoły PALIKI SURF