Life Coaching

Teraz jest Twój czas!

Czy czujesz, że od pewnego czasu utknąłeś? Nie wiesz co dalej zrobić, żeby odzyskać radość przeżywania każdej chwili? Znaleźć nowe hobby? Zmienić karierę? Partnera? Przeprowadzić się?

Potrzebujesz momentum w życiu? Inspiracji? Drogowskazu? Wsparcia? Odnalezienia tego, co naprawdę daje Ci satysfakcję i przede wszystkim dobrego samopoczucia na co dzień?

Life Coaching to wspaniała podróż, w której chętnie będę Ci towarzyszyć. Tutaj, w przeciwieństwie do terapii, która skupia się na przeszłości, patrzymy na to, co dzieje się w chwili obecnej i w jakim miejscu chcesz znajdować się w przyszłości. Coaching posługuje się wieloma narzędziami, które pomagają zamknąć tę lukę. Wzbogacimy Twoją samoświadomość, będziemy pracować nad celami i marzeniami, aby krok po kroku dążyć rozwoju osobistego do bycia najlepszą wersją siebie.

Najlepsze jest to, że wszystkie zasoby masz już wewnątrz! Coach pomaga Ci je zauważyć, wydobyć, słucha, wspiera i prowadzi, na Twojej ścieżce do szczęścia. Możesz oczekiwać bycia zmotywowanym, zorganizowanym i z planem gotowym do działania! Pracujemy nad Twoją pewnością siebie, zbalansowanym stylem życia, wydajnością, komunikacją i samoświadomością.

Jestem zawodowym Health Coachem certyfikowanym przez międzynarodową organizację ICF oraz Professional Master Coachem kończąc dyplom w Life Coaching Academy, Australia.

Mam kilkuletnie doświadczenie w sesjach face2face oraz online, prowadząc klientów i towarzysząc im w rozwoju osobistym. Specjalizuje się tematami mindfulness, zdrowiem, dbałością o ciało oraz lifestyle.

W swojej pracy Life Coacha, tak zwanego też Trenera, posługuję się między innymi narzędziami:

NLP (Programowaniem NeuroLingwistycznym)

Komunikacją Bez Przemocy

Empatycznym i Aktywnym Słuchaniem

Metodami Mindfulness oraz Medytacją.

Sesje coachingowe odbywają się przez Zoom lub Skype w ustalonym czasie. Koszt:

  • Pierwsza sesja (1.5h): 220 PLN
  • Kolejna sesja (50min): 180 PLN
  • Pakiet 5 sesji: 850 PLN
  • Pakiet 10 sesji: 1700 PLN

Zrób pierwszy krok dla siebie i zapisz się już dziś:

e-mail

'Najważniejszym elementem komunikacji jest usłyszenie tego, co nie zostało powiedziane.'
Peter Drucker