BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Portugalia 2022​

Przedstawiam Wam pierwszy europejski wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Będzie miał on miejsce na zachodnim skraju Europy, przy klifach zaglądających w atlantyckie fale!

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, oczarowującego piękna natury, doświadczenia prawdziwego surferskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, wczesnojesiennego słońca, świetnych fal surfingowych, duchowych momentów, czasu w naturze i wiele nieoczekiwanego!

281564601_670823857604928_4061141056798402188_n

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT W PORTUGALII

Czego mogę się spodziewać?

Co potrzebuję ze sobą zabrać?

PLAN DNIA

Każdy niezwykły dzień zaczniemy od wewnątrz na porannej praktyce oddechu i medytacji. Po śniadaniu i chwili odpoczynku, wyruszymy na najlepszy lokalny spot surfingowy. Lokalni instruktorzy wytłumaczą Ci jak działają atlantyckie swelle, żebyś mógł/mogła jak najwięcej skorzystać z czasu na wodzie. Podzielimy się na grupy: początkującą i średniozaawansowaną. Po złapaniu pięknych fal, zjemy lunch na plaży i wrócimy na camp.

Teraz będziesz miał/a czas na chill w namiocie, hamaku lub integrację z super ludźmi. Po południu spędzimy czas grając w siatkówkę, ping ponga, ćwicząc balans na slack linie, zwiedzając okolice na rowerach.

Jednego dnia pojedziemy na wyprawę po klifach przy zachodzie słońca, innego wybierzemy się do miasta spróbować lokalnego jedzenia i się nawodnić. 

Czas na jogę! Po całym dniu pełnym wrażeń wyciągamy maty i podróżujemy wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną do Was sekwencją ruchową. Z dnia na dzień robimy progresywne i różnorodne praktyki tak, abyś jak najwięcej skorzystał/a z warsztatów w sferze duchowej.

Na zakończenie idealnego dnia, duża porcja lokalnie przygotowanej i dopasowanej do Twojej diety kolacji czeka na nas przy wspólnym stole. 

Ciężko opisać słowami ten niepowtarzalny wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat, więc nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Tydzień Surfingu i Jogi w otoczeniu natury, na skraju Europy!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Kiedy?

02 - 09 Października 2022

Gdzie?

Wavy Surf Camp w Sagres, Algarve, Portugalia

Jak?

Koszt za osobę*: 750 EUR
(* Bez Przelotu i ubezpieczenia podróży, czwartkowego obiadu, dodatkowych atrakcji i wypożyczeń sprzętu)

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Zarezerwuj Blond Surf & Spirit Retreat w Portugalii:

magdalena@blondsurf.com

tel: 573 463 347

Stworzono z pasją,

Blond Surf