BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Malediwy 2022​

Przedstawiam Wam pierwszy wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Będzie miał on miejsce na prześlicznych Malediwach, odosobnionych wyspach Oceanu Indyjskiego!

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, oczarowującego piękna natury, doświadczenia prawdziwego wyspiarskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, mnóstwo słońca, świetnych fal surfingowych, duchowych momentów, palm kokosowych i wiele nieoczekiwanego!

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT NA MALEDIWACH

Czego mogę się spodziewać?

Co potrzebuję ze sobą zabrać?

PLAN DNIA

Każdy niezwykły dzień zaczniemy oglądając magiczny wschód słońca z łódki, którą płyniemy na poranną sesję surfingową. Po złapaniu niesamowitych fal od razu udamy się na wspólne, pyszne śniadanie. Po chwili odpoczynku, znów wyruszamy na najlepszy lokalny spot na surfing (lub snorkeling). Czas na tropikalny lunch i relaks w cieniu palmy kokosowej.

Po południu możemy pływać na falach jeszcze raz lub wybrać inne możliwości: snorkelować z egzotycznymi gatunkami świata podwodnego (w tym wycieczka do miejsca, gdzie znajdują się rekiny i dziesiątki płaszczek), eksplorować wyspę. Jeden dzień spędzimy na typowym malediwskim sandbanku z pocztówki – bezludnej łasze piachu na środku oceanu, z górą atrakcji tj. wakeboarding, SUP, floaty, napoje, przekąski…

Czas na jogę! Po całym dniu pełnym wrażeń wyciągamy maty i podróżujemy wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną do Was sekwencją ruchową. Z dnia na dzień robimy progresywne i różnorodne praktyki tak, abyś jak najwięcej skorzystał z warsztatów w sferze duchowej.

Na zakończenie idealnego dnia, duża porcja lokalnie przygotowanej i dopasowanej do Twojej diety kolacji czeka na nas przy wspólnym stole. 

Ciężko opisać słowami ten niepowtarzalny wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat, więc nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Przygodę Życia!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Kiedy?

01 - 11 Listopada 2022

Gdzie?

Natural Surf House na Hinmafushi Island, Malediwy

Jak?

ALL INCLUSIVE za osobę*: 1,200 EUR
(* Bez Przelotu)

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Zarezerwuj Blond Surf & Spirit Retreat na Malediwach:

magdalena@blondsurf.com

tel: 573 463 347

Stworzono z pasją,

Blond Surf