BLOND SPIRIT

Spiritual Yoga Retreats

BLOND SPIRIT to marka poświęcona rozwojowi duchowemu.

Sprawdź moje darmowe lekcje jogi, medytacje oraz więcej inspiracji na angielskiej stronie: Blond Surf

Samorozwój, mindfulness, joga, techniki relaksacji i oddechu, wyzwolenie emocji poprzez taniec, świadomość ciała, kręgi, ceremonie, żywioły, energia, medytacja dynamiczna, bliskość z naturą…

Jeśli którekolwiek z powyższych zagadnień wzbudza w Tobie zainteresowanie – serdecznie zapraszam na warsztaty jogi BLOND SPIRIT! Jest to projekt poświęcony szeroko pojętemu rozwojowi osobistemu, bazujący na filozofii jogi. Łączę ze sobą elementy, których nauczyłam się od przepięknych ludzi praktykujących rozwój duchowy jako życiową ścieżkę, inspirując w różnych zakątkach Ziemi od Australii, przez Indie, po Gwatemalę.

PRAKTYKA JOGI NA PÓŁWYSPIE HELSKIM LATO 2022

Serdecznie zapraszam na różnorodne zajęcia jogi, które będę prowadziła przez cały sezon letni na Półwyspie Helskim, na kempingu Chałupy 3, przy szkole Paliki Surf.

Więcej informacji poniżej:

JOGA DLA FIRM

Jesteś Pracodawcą lub Pracownikiem Firmy, która chciałaby wprowadzić Jogę Online?

Zobacz poniższą ofertę JOGA DLA FIRM:

WYJAZDOWE WARSZTATY JOGI

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, ruchowe, jak i również zajęcia grupowe. Zapraszam na warsztaty jogi – praktyki asana (ruch), pranayama (oddech), medytacji w ruchu oraz tańca ekstatycznego – BLOND SPIRIT.

Są to jedno lub kilkudniowe szkolenia, które pozwolą Ci zagłębić się w siebie i swoje potrzeby, poświęcić czas na bycie tu i teraz, refleksję, detoks ciała i umysłu. Warsztaty jogi zaszczepią w Tobie ziarno skumulowanej wiedzy, która będzie promieniować tygodniami. Inspiracja zdrowym trybem życia i wdrażaniem jogi w codzienność daje natychmiastowe efekty!

Warsztaty wyjazdowe gwarantują Ci od kilku do kilkunastu dni w bezstresowej, spokojnej atmosferze, w uroczym miejscu blisko natury, z przepysznym wyżywieniem, strefą relaksu i różnorodnymi praktykami, w warunkach sprzyjających do pracy nad najlepszą wersją siebie!

Czego mogę się spodziewać podczas warsztatów wyjazdowych Blond Spirit?

ALL INCLUSIVE: nocleg + wyżywienie + praktyki

  • Yoga Vinyasa
  • Yoga Nidra i Yin Yoga
  • Medytacja statyczna oraz dynamiczna
  • Oddech i koncentracja
  • Taniec swobodny
  • Ceremonia spalania i kakao
  • Krąg powitalny i pożegnalny

Jak spędzamy czas wolny?

W zależności od lokalizacji, w czasie wolnym oferujemy spacery w naturze, relaks w hamaku, zachody słońca, wycieczki fakultatywne, surfing i sporty wodne, poznawanie kultury danego miejsca, warsztaty i wiele wiele ciekawych atrakcji.

Zarezerwuj już dziś najbliższy WARSZTAT BLOND SURF & SPIRIT:

made with love and passion,

Blond Spirit

 

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu: