BLOND SPIRIT

Spiritual Yoga Retreats

BLOND SPIRIT to marka poświęcona rozwojowi duchowemu.

Samorozwój, mindfulness, joga, techniki relaksacji i oddechu, wyzwolenie emocji poprzez taniec, świadomość ciała, kręgi, ceremonie, żywioły, energia, medytacja dynamiczna, bliskość z naturą…

Jeśli którekolwiek z powyższych zagadnień wzbudza w Tobie zainteresowanie – serdecznie zapraszam na warsztaty jogi BLOND SPIRIT! Jest to projekt poświęcony szeroko pojętemu rozwojowi osobistemu, bazujący na filozofii jogi. Łączę ze sobą elementy, których nauczyłam się od przepięknych ludzi praktykujących rozwój duchowy jako życiową ścieżkę, inspirując w różnych zakątkach Ziemi od Australii, przez Indie, po Gwatemalę.

PRAKTYKA JOGI NA PÓŁWYSPIE HELSKIM LATO 2022

Serdecznie zapraszam na różnorodne zajęcia jogi, które będę prowadziła przez cały sezon letni na Półwyspie Helskim, na kempingu Chałupy 3, przy szkole Paliki Surf.

Więcej informacji poniżej:

JOGA DLA FIRM

Jesteś Pracodawcą lub Pracownikiem Firmy, która chciałaby wprowadzić Jogę Online?

Zobacz poniższą ofertę JOGA DLA FIRM:

WYJAZDOWE WARSZTATY JOGI

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, ruchowe, jak i również zajęcia grupowe. Przede wszystkim zapraszam na nowość 2022 roku – warsztaty jogi BLOND SPIRIT. Kilkudniowe szkolenie, które pozwoli Ci zagłębić się w siebie i swoje potrzeby, poświęcić czas na bycie ze sobą, refleksję, detoks ciała i umysłu. Warsztaty jogi zaszczepią w Tobie ziarno skumulowanej wiedzy, która będzie promieniować tygodniami. Inspiracja zdrowym trybem życia i wdrażaniem jogi w codzienność daje natychmiastowe efekty! Gwarantuję Ci kilka dni w bezstresowej, spokojnej atmosferze, w uroczym miejscu blisko natury, z przepysznym vege wyżywieniem, strefą relaksu i różnorodnymi praktykami, w warunkach sprzyjających do pracy nad najlepszą wersją siebie!

W sezonie zimowym, oprócz rutynowego planu dnia praktyk samorozwojowych, proponuję Wam grzanie się przy kominku będąc otulonym grubym kocem, sącząc rozgrzewającą herbatkę (lub grzane wino;)) i delektując się ośnieżonym górskim krajobrazem za oknem.

W sezonie letnim, poza naszymi zajęciami jogowymi, zachęcam Was do chłonięcia promieni słońca podczas relaksu na tarasie przy chłodnym napoju, spacerów w budzącej się do życia naturze oraz oczyszczających kąpieli wodnych.

Czego mogę się spodziewać podczas warsztatów jogi Blond Spirit?

ALL INCLUSIVE: nocleg + wyżywienie + praktyki

Co dokładnie będziemy robić?

  • Yoga Vinyasa
  • Yoga Nidra i Yin Yoga
  • Medytacja statyczna oraz dynamiczna
  • Oddech i koncentracja
  • Taniec swobodny
  • Ceremonia spalania i kakao
  • Krąg powitalny i pożegnalny

Jak spędzamy czas wolny?

W zależności od lokalizacji, w czasie wolnym oferujemy spacery w naturze, relaks przy ziołach i herbacie, saunę i balię, dodatkowe praktyki duchowe.

Co będziemy jeść?

Przez całą długość pobytu na warsztatach wegetariańskie jedzenie jest zapewnione. Gotujemy bazując na kuchni roślinnej, produktach lokalnych oraz nieprzetworzonych. Wszelkiego rodzaju świeże warzywa, koce owoców, sezonowe pasty i dipy, rozgrzewające zupy, kolorowe sałatki, zdrowe batony i ciasta, makarony, bowle, zapiekane warzywa i wiele, wiele więcej pyszności!

Zarezerwuj już dziś najbliższy WARSZTAT JOGI BLOND SPIRIT:

made with love and passion,

Blond Spirit

 

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu: