BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Bali

Przedstawiam Wam mój flagowy wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Odbywa się on na dobrze już znanej z piękna przygody, światowych fal i duchowego klimatu wyspie Bali w Indonezji!

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, niezwykłej natury, prawdziwego wyspiarskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, mnóstwo słońca, świetnych fal surfingowych, aktywnie spędzonego czasu, duchowych momentów, palm kokosowych i wiele nieoczekiwanego!

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT NA BALI

Co mnie czeka?

Co spakować?

PLAN DNIA

Każdy niezwykły dzień zaczniemy od porannej sesji jogi, powitania słońca i chwili mindfulness. Zjemy wspólnie pyszne, lokalne śniadanie. Po chwili odpoczynku wyruszamy na najlepszy danego dnia spot na surfing. Czas na tropikalny lunch i relaks w cieniu palmy kokosowej.

Po południu możemy pływać na falach lub wybrać inne aktywności w zależności od warunków. Kilka razy pojedziemy eksplorować tę niesamowitą wyspę. Zobaczysz robiące wrażenie świątynie na klifach, Małpi Gaj, przepiękne pola ryżowe, znane miasteczka Ubud i Uluwatu i inne wyspiarskie sekrety.

Czas na jogę! Po całym dniu pełnym wrażeń wyciągamy maty i podróżujemy wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną do Was sekwencją ruchową. Z dnia na dzień robimy progresywne i różnorodne praktyki tak, abyś jak najwięcej skorzystał z warsztatów w sferze duchowej. Na zakończenie idealnego dnia, duża porcja lokalnie przygotowanej i dopasowanej do Twojej diety kolacji czeka na nas przy wspólnym stole. 

Cały wyjazd zaplanowałam zgodnie z surfingowym lifestylem, który praktykuję od lat. Pokażę Ci moje ulubione miejsca, których turyści z reguły nie doświadczają. Ciężko opisać słowami ten niepowtarzalny wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat, więc nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Przygodę Życia!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Aktywności

W cenie

Dodatkowo dostępne

Kiedy?

22.09 - 30.09.2023

Gdzie?

Półwysep Bukit, Wyspa Bali, Indonezja

Jak?

ALL INCLUSIVE za osobę*: 1,300 USD
(* Bez Przelotu i ubezpieczenia podróży)

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Zarezerwuj Blond Surf & Spirit Retreat na Bali:

magdalena@blondsurf.com

tel: 573 463 347

Stworzono z pasją,

Blond Surf