BLOND SURF & SPIRIT RETREAT

Bali

Przedstawiam Wam mój flagowy wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat. Odbywa się on na dobrze już znanej z piękna przygody, światowych fal i duchowego klimatu wyspie Bali w Indonezji!

Czego możesz się spodziewać? Mnóstwa dobrej zabawy, niezwykłej natury, prawdziwego wyspiarskiego życia, codziennej praktyki jogi i medytacji, mnóstwo słońca, świetnych fal surfingowych, aktywnie spędzonego czasu, duchowych momentów, palm kokosowych i wiele nieoczekiwanego!

302215110_5000262166746236_5076723172576971145_n

BLOND SURF & SPIRIT RETREAT NA BALI

Co mnie czeka?

Co spakować?

PLAN DNIA

Piękny dzień w raju zaczniemy od porannej sesji jogi, powitania słońca i chwili mindfulness. Zjemy wspólnie pyszne, lokalne śniadanie. Po chwili odpoczynku wyruszamy na surfing tuż za rogiem, na słynny spot Baby Padang. Po południu możemy znów pływać na falach lub wybrać inne aktywności w zależności od warunków. Kilka razy pojedziemy eksplorować tę niesamowitą wyspę. Zobaczysz robiące wrażenie świątynie na klifach, Małpi Gaj, przepiękne pola ryżowe, znane miasteczka Ubud i Uluwatu i inne wyspiarskie sekrety. Jeśli wciąż będzie brakować nam wrażeń wyciągamy maty i wyruszymy w podróż do wewnątrz z prowadzoną medytacją, ćwiczeniami oddechowymi i dopasowaną sekwencją ruchową. Z dnia na dzień robimy progresywne i różnorodne praktyki tak, abyś jak najwięcej skorzystał/a z warsztatów w sferze duchowej. Po niezapomnianym zachodzie słońca z naszego tarasu, czas na obiadokolację w jednym z lokalnych warungów – prostych restauracji. Próbowałeś/aś już kiedyś Nasi lub Mie Goreng? Klasyk. 

Cały wyjazd zaplanowałam zgodnie z surfingowym lifestylem, który praktykuję od lat. Pokażę Ci moje ulubione miejsca, których turyści z reguły nie doświadczają. Ciężko opisać słowami ten niepowtarzalny wyjazd Blond Surf & Spirit Retreat, więc nie zastanawiaj się długo i zarezerwuj sobie miejsce na Przygodę Życia!

Co jest wyjątkowego w tej Surfingowo-Jogowej Podróży?

Aktywności

W cenie

Dodatkowo dostępne

Kiedy?

24.08 - 01.09.2024

Gdzie?

Półwysep Bukit, Wyspa Bali, Indonezja

Jak?

Inwestycja za osobę*: 1,100 USD
(* Bez Przelotu i ubezpieczenia podróży)

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś:

Zarezerwuj Blond Surf & Spirit Retreat na Bali:

magdalena@blondsurf.com

Stworzono z pasją,

Blond Surf